Oferta dla domu

 

Instalacja fotowoltaiczna to decyzja która pozwoli Ci zoptymalizować koszty w twoim gospodarstwie domowym. Dzięki niej obniżysz rachunki za prąd do minimum! Dodatkowo twoje gospodarstwo domowe stanie się bardziej ekologiczne i bezpieczne energetycznie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom inwestycja zwróci się w ciągu kilku pierwszych lat użytkowania, po tym czasie każda oszczędność energii wypracowana przez panele fotowoltaiczne będzie stanowiła zysk dla twojego domu! Zapewnij sobie dom, który zarabia już dzisiaj! Napisz do nas!

Oszczędności

Dzięki posiadaniu paneli fotowoltaicznych w swoim domu możesz wypracować pewny zysk. Bardzo łatwo policzyć opłacalność takiej operacji, a dodatkowe dofinansowanie z programu „Mój prąd” pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej!

Ekologia

Darmowa energia produkowana ze słońca to w tym momencie jedno z najlepszych i najłatwiej dostępnych źródeł energii w nowoczesnym i ekologicznym domu. Zapewnienie dostępności prąd przy wykorzystaniu paneli słonecznych pozwoli ograniczyć emisję spalin i zmniejszy ślad węglowy produkowany przez twoją rodzinę.

Bezpieczeństwo

Produkuj własny prąd już dzisiaj! Instalacja fotowoltaiczna znajdująca się na twoim dachu zagwarantuję Ci produkcję czystej i własnej energii. Pozwoli Ci to na zabezpieczenie twojej rodziny energetycznie i finansowo na następne lata. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę objęta jest długotrwałą gwarancją zapewniającą Ci spokojne korzystanie z zalet tego rozwiązania.

Najczęściej zadawane pytania

 

Wiemy, że decyzja o inwestycji w panele fotowoltaiczne to decyzja trudna. Koszty które będziesz musiał ponieść zostaną na pewno zrównoważone przez zyski jakie osiągniesz. Byś mógł łatwiej podjąć ten krok zebraliśmy dla Ciebie najczęściej pojawiające się pytania i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi. Nie możesz znaleźć odpowiedzi której potrzebujesz? Nic straconego! Napisz do nas a my pomożemy Ci i wytłumaczymy jak wygląda proces instalacji i użytkowania fotowoltaiki.

panel-558317_1920

Dopłaty

 

Oszczędź jeszcze więcej korzystając z dopłat z programu „Mój prąd”. Dzięki temu programowi, oferowanemu przez Ministerstwo Środowiska i Gospodarki Wodnej możesz uzyskać nawet 5000 zł dofinansowania do projektu swojej instalacji fotowoltaicznej. Chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu odpowiednich wniosków oraz udzielimy wszystkich informacji, które posiadamy nt. tego programu.

logo_biale

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE – ACI GROUP SP. Z O.O.

Kopcowa 1, 61-605 Poznań
NIP: 8822122578
REGON: 362726386
biuro@acigroup.pl
+48 573 964 942

Śledź nas