Fotowoltaika Poznań – panele fotowoltaiczne

Indywidualnie generowana energia odnawialna to przede wszystkim gwarancja ogromnych oszczędności w stosunku do konwencjonalnych źródeł jej pochodzenia. To także ukłon w stronę ekologii.

EKOLOGIA

+ OSZCZĘDNOŚĆ

Dzięki naszym rozwiązaniom masz szansę korzystać z tego, co najlepsze w zakresie innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Oferujemy najnowszej generacji rozwiązania solarne oparte o panele fotowoltaiczne – Poznań stanowi główny obszar naszej działalności, ale instalacje wykonujemy również na terenie całej Wielkopolski. 

Oferta 

Dla:

DOMU

Instalacja fotowoltaiczna to decyzja która pozwoli Ci zoptymalizować koszty w twoim gospodarstwie domowym. Dzięki niej obniżysz rachunki za prąd do minimum! Dodatkowo twoje gospodarstwo domowe stanie się bardziej ekologiczne i bezpieczne energetycznie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom inwestycja zwróci się w ciągu kilku pierwszych lat użytkowania, po tym czasie każda oszczędność energii wypracowana przez panele fotowoltaiczne będzie stanowiła zysk dla twojego domu! Zapewnij sobie dom, który zarabia już dzisiaj! Napisz do nas!

FIRMY

Czy wiesz że jako rolnik masz prawo odliczyć 25% wartości inwestycji od podatku rolnego? Zgodnie z art. 13 Ustawy o podatku rolnym 2017 (Dz.U. 2016, poz. 617) jest to możliwe! Nasi specjaliści udzielą Ci informacji, jak to zrobić i czego potrzebujesz. Dodatkowo przygotujemy dla Ciebie kompleksowy projekt instalacji fotowoltaicznej dla twojego gospodarstwa, która pozwoli Ci na redukcje kosztów jego prowadzenia i przez to zwiększenie zysku.

GOSPODARSTWA

Fotowoltaika dla biznesu to gwarancja niskich rachunków za prąd zawszę! Jeżeli wiesz, że rachunki za prąd to często jeden z głównych kosztów w twojej firmie, to pewnie już się domyślasz że instalacja fotowoltaiczna jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej zredukujesz te koszty do minimum. Decydując się na taką inwestycję możesz mieć pewność, że zyski, które ona generuję będą długotrwałe i zauważalne. Nasi eksperci doradzą Ci jakie rozwiązania należy dobrać do twojej sytuacji, tak aby cały system działał najefektywniej.

Fotowoltaika

Poznań:

Fotowoltaika – czym jest?

Fotowoltaika (PV) to dziedzina zajmująca się pozyskiwaniem energii elektrycznej ze światła słonecznego. Dzięki wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego możliwe jest wytwarzanie prądu elektrycznego ze słońca. Panele fotowoltaiczne stanowią obecnie najbardziej ekologiczną metodę pozyskiwania energii elektrycznej. Nie emitują hałasu i zanieczyszczeń, ulegają ponadto recyklingowi. Pozwalają na spore oszczędności, zapewniając jednocześnie dużą niezależność przy stale rosnących cenach za prąd. Inwestycja w system fotowoltaiczny zwraca się już po około 7 latach, jest zatem opłacalna, zwłaszcza dzięki dostępnym obecnie dofinansowaniom.

Instalacje fotowoltaiczne Poznań – nasza oferta

Instalacja fotowoltaiczna to decyzja która pozwoli Ci zoptymalizować koszty w twoim gospodarstwie domowym. Dzięki niej obniżysz rachunki za prąd do minimum! Dodatkowo twoje gospodarstwo domowe stanie się bardziej ekologiczne i bezpieczne energetycznie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom inwestycja zwróci się w ciągu kilku pierwszych lat użytkowania, po tym czasie każda oszczędność energii wypracowana przez panele fotowoltaiczne będzie stanowiła zysk dla twojego domu! Zapewnij sobie dom, który zarabia już dzisiaj! Napisz do nas!

Panele słoneczne – czy się opłaca?

Realizujemy projekty w oparciu o innowacyjne panele fotowoltaiczne, charakteryzujące się wieloletnią żywotnością oraz wysoką sprawnością. Ofertę kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych, jak i firm czy gospodarstw rolnych. Działamy kompleksowo: od przygotowania optymalnego projektu instalacji, przez dobór odpowiednich urządzeń, aż po profesjonalny montaż i dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności.

KALKULATOR:

Montaż paneli fotowoltaicznych Poznań – dlaczego ACI GROUP?

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama paneli słonecznych znanych i cenionych na rynku producentów. Ich wysoka jakość, estetyka i niezawodność sprawiają, że są to najchętniej wybierane rozwiązania na rynku fotowoltaicznym. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół służy fachowym wsparciem na każdym etapie współpracy, począwszy od pierwotnego projektu, aż po jego finalną realizację. Pomożemy w doborze wydajnych, niezawodnych i idealnie wkomponowanych w krajobraz paneli fotowoltaicznych. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom zyskasz niezależność energetyczną i zadbasz o środowisko – taki jest cel naszej działalności. Jeżeli chcesz zainstalować panele słoneczne w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu.

DOPŁATY:

PROGRAM “MÓJ PRĄD”

Program „Mój prąd”, czyli dotacje do fotowoltaiki mają zwiększyć liczbę instalacji słonecznych na dachach polskich domów o blisko 200 tysięcy – szacują ministerstwa środowiska i energii, które ogłosiły program 23 lipca 2019 roku. Zrealizowane od tego dnia przez osoby fizyczne instalacje słoneczne mogą liczyć na dotację w wysokości do 5000 zł.

Dotacja z programu „Mój prąd” może pokryć do 50% kosztów kwalifikowanych instalacji fotowoltaicznej, ale beneficjent może otrzymać maksymalnie 5000 zł. Co oznacza, że większość prosumentów otrzyma zatem maksymalne dofinansowanie w wysokości 5 tys. zł, bo instalacje fotowoltaiczne kosztują zwykle ponad 10 tys. zł.

Oszczędź jeszcze więcej korzystając z dopłat z programu „Mój prąd”. Dzięki temu programowi, oferowanemu przez Ministerstwo Środowiska i Gospodarki Wodnej możesz uzyskać nawet 5000 zł dofinansowania do projektu swojej instalacji fotowoltaicznej. Chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu odpowiednich wniosków oraz udzielimy wszystkich informacji, które posiadamy nt. tego programu.

Obserwuj nas

Instagram

ACI Group fotowoltaika

NIP: 8822122578

REGON: 362726386

Formularz do wyceny