O nas

Poszukiwania alternatywnych i czystych źródeł energii doprowadziły nas do przełomu technologicznemu, dzięki któremu energię możemy wytwarzać bezpośrednio z promieniowania słonecznego. I miejmy nadzieję, że stanie się to co uchroni naszą planetę przed zagładą – unikniemy nie tylko zanieczyszczenia środowiska ograniczając emisję spalin i dwutlenku węgla ale przede wszystkim zaczęliśmy walczyć ze wzrostem średniej temperatury na naszej planecie, która jest zabójcza dla społeczności ginących pod nawałnicami fal oceanów. A patrząc bardziej „przyziemnie” zaczęliśmy żyć wygodniej i oszczędniej – nie wydajemy coraz większej sumy pieniędzy na prąd, stając się niezależni energetycznie i przestając być narażeni na czekające nas w przyszłości znaczne podwyżki cen prądu.

ACI Sp. z o.o.

to Spółka powstała w 2015 roku z potrzeby chwili, początkowo zajmując się dostawą produktów budowlanych, wcześniej nie dostępnych na rynku polskim. Jednak wraz z działalnością Spółki i jej rozwojem zmieniła się i sama jej filozofia. Początkowo nastawieni na współpracę z rynkiem budowlanym zaczęliśmy dostrzegać problem rosnących kosztów i konieczność ich ograniczenia przez automatyzację procesów produkcyjnych przy minimalizowaniu kosztów energii. Co więcej rosnąca w nas świadomość coraz większego zanieczyszczenia naszej planety, na której przyjdzie żyć naszym dzieciom, pchnęła nas w kierunku odnawialnych źródeł energii. Następstwem tego Spółka rozszerzyła swój profil działalności między innymi o montaż i doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii – w tym fotowoltaiki, folii grzewczych oraz pomp ciepła. Podpisaliśmy umowy z globalnymi producentami elementów do instalacji OZE, jak i zaprosiliśmy do współpracy polskich i europejskich  dystrybutorów fotowoltaiki, folii grzewczych oraz pomp ciepła. Zdobyte w ten sposób doświadczenie wykorzystujemy każdego dnia oferując Państwu najlepsze rozwiązania w zakresie innowacyjnych i alternatywnych rozwiązań energetycznych w Waszych domach i Waszych firmach. Działając na terenie Polski oferujemy najnowszej generacji rozwiązania solarne oparte o panele fotowoltaiczne i inwertery. Stosujemy najwyższej jakości sprzęt, który dobieramy mając na uwadze nie tylko jego jakość ale jego potencjał w zakresie jego kompatybilności z dostępnymi urządzeniami sterowania inteligentnym domem.

Nasz doświadczony zespół pomoże Państwu dobrać instalację do Waszych potrzeb, biorąc pod uwagę nie tylko jakość urządzeń oraz ich koszt ale także zwracając uwagę na ich estetykę i jakość montażu. Dbamy o każdy detal, kierując się najwyższą jakością wykonania całej instalacji. Umiemy montować instalacje OZE szybko i sprawnie, zachowując najwyższą wydajność instalacji, jej estetykę i co najważniejsze zadowolenie klienta. Co więcej nasz zespół zajmie się cała „biurokracją” reprezentując Klienta wobec organów państwowych celem uzyskania aktualnych dofinansowań w zakresie termomodernizacji jak i z programu „Mój Prąd”.

Obserwuj nas

Instagram

ACI Group fotowoltaika

NIP: 8822122578

REGON: 362726386

Formularz do wyceny